• Ana Sayfa
  • Haber
  • Instagramda Büyük Uzunlukta Gönderiler Paylaşmaya Sebep Olan Bir Hata Ortaya Çıktı

Instagramda Büyük Uzunlukta Gönderiler Paylaşmaya Sebep Olan Bir Hata Ortaya Çıktı

 Instagramda Büyük Uzunlukta Gönderiler Paylaşmaya Sebep Olan Bir Hata Ortaya Çıktı
Okunuyor Instagramda Büyük Uzunlukta Gönderiler Paylaşmaya Sebep Olan Bir Hata Ortaya Çıktı

İçindekiler

Instagram’ın IOS uygulamasında geçerli olan bir hata ortaya çıktı.Bu hata ile birlikte kullanıcıların paylaştıkları gönderiler Instagram tarafından kırpılması gerekirken kırpılmıyor ve böylece kullanıcılar büyük uzunlukta gönderi paylaşmış oluyorlar.
Instagramda bir gönderi paylaşıldığı zaman Instagram o gönderiye kırpıp uygun boyutlara getiriliyor fakat uygulamanın IOS sürümünde bu işlemin gerçekleştirilmediği için kullanıcılar bir fotoğraf paylaştığında kırpılmadan aynı boyutta paylaşılıyor.

Instagramda dün fotoğraf paylaşmak isteyen IOS kullanıcılarının bu hata ile karşılaştığı belirtildi. Dolayısıyla kullanıcılardan çok uzun gönderi paylaşanlar oldu.

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’ın IOS uygulamasında ki hatanın sebebi henüz bilinmiyor. Aynı hata şuan için Android’ de bulunmuyor fakat IOS’ da yüklenen uzun fotoğraflar Androidde’ de uzun gönderi olarak görünüyor.

Instagram’daki bu hatanın ardından uzun gönderiler paylaşmak isteyen IOS kullanıcıları, “Daha iyi bir bağlantı olduğunda tekrar deneyeceğiz” hata mesajı ile karşılaşarak uzun gönderi paylaşamamaya başladılar fakat daha önce bu gönderileri paylaşan kullanıcıların hâlâ gönderileri silinmemiş durumda.

https://www.instagram.com/p/B_5QzhcBQV9/?utm_source=ig_embed&ig_mid=F851CCC9-0C01-40C8-83A1-AC6D6DCE0306
Kaynak:https://www.google.com/amp/s/www.mynet.com/amp/instagram-da-fotograf-paylasmayi-sil-bastan-degistiren-hata-110106512923

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
1